BTLR CRK ELMNT SCP CAP OBJ 60-65MM
$34.99
Butler Creek Element Scope Cover, 60mm-65mm, Black, Objective ESC65
45 in stock
Additional information
| Weight | 0.3125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 2.5 × 4.5 in |
| manufacturer | Butler Creek |
| model | Element |
| size | 60mm-65mm |
| product_type | Scope Cover |
| color | Black |
| upc | 051525000501 |
| brand | Butler Creek |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews