BTLR CRK ELMNT SCP CAP OBJ 55-60MM
$34.99
Butler Creek Element Scope Cover, 55mm-60mm, Black, Objective ESC60
15 in stock
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 2 × 4.8 in |
| manufacturer | Butler Creek |
| model | Element |
| size | 55mm-60mm |
| product_type | Scope Cover |
| color | Black |
| upc | 051525000495 |
| brand | Butler Creek |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews