BTLR CRK ELMNT SCP CAP OBJ 44MM
$34.99
Butler Creek Element Scope Cover, 44mm, Black, Objective ESC44
6 in stock
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 3.8 × 2 in |
| manufacturer | Butler Creek |
| model | Element |
| size | 44mm |
| product_type | Scope Cover |
| color | Black |
| upc | 051525000327 |
| brand | Butler Creek |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews