BTLR CRK ELMNT SCP CAP OBJ 40MM
$34.99
Butler Creek Element Scope Cover, 40mm, Black, Objective ESC40
3 in stock
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.6 × 4 × 2 in |
| manufacturer | Butler Creek |
| model | Element |
| size | 40mm |
| product_type | Scope Cover |
| color | Black |
| upc | 051525000310 |
| brand | Butler Creek |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews