Additional information
| Weight | 6.450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.500 × 10.100 × 2.800 in |
| upc | 761226037934 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 10" |
| capacity | 5 |
| finish | Stainless Steel |
| magazine | |
| sights | Rear Adjustable |
Product Description
Magnum Research BFR460SW10 BFR Long Cylinder 460 S&W Mag Caliber with 10″ Barrel, 5rd Capacity Cylinder, Overall Brushed Stainless Steel Finish & Black Rubber Grip
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews