Additional information
| Weight | 2.150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.000 × 7.500 × 2.500 in |
| upc | 669278332307 |
| brand | Kimber |
| barrel_length | 3.15" |
| capacity | 7 Rounds |
| color | Silver |
| finish | Matte |
| sights | Night Sights |
Product Description
Kimber Rapide Dawn Micro 9 in 9mm with a 3.15 in. TiN coated barrel. Silver KimPro II slide and frame black contoured G10 grips. TruGlow TFX Pro day Night sights and an 7 round magazine included.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews