Additional information
| Weight | 57.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 82442975979 |
| brand | Beretta |
| barrel_length | 4.7" |
| capacity | 22 Rounds |
| color | Black |
| finish | Cerakote |
| magazine | 3 22 rd. |
| sights | Fiber Optic |
Product Description
Beretta 92XI SAO LCO (Limited Carry Optic), Semi-automatic, Single Action Only, Full Size Pistol, 9MM, 4.7″ Barrel, Cerakote Finish, Black, Optics Ready, Ambidextrous Safety, Fiber Optic Front Sight, Flared Magwell, 22 Rounds, 3 Magazines J92XFMSA21LCO
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews