Additional information
| Weight | 4.500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.000 × 10.500 × 3.200 in |
| upc | 761226089698 |
| brand | Magnum Research |
| barrel_length | 5.0" |
| capacity | 9 + 1 |
| finish | Brushed Chrome Slide/Barrel |
| magazine | 1 9 rd. |
Product Description
Magnum Research DE357L5BC Desert Eagle L5 357 Mag 5″ with Muzzle Brake 9+1 Black Hardcoat Anodized Aluminum Frame Brushed Chrome Carbon Steel Slide Black Hogue Wraparound Rubber Grip
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews