Additional information
| Weight | 3.420 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.050 × 11.150 × 3.400 in |
| upc | 845737015046 |
| brand | FN USA |
| barrel_length | 4.8" |
| capacity | 20+1 |
| color | Black |
| finish | Black |
| magazine | 2 20 Round |
| sights | FT: 1-Dot RR: 2-Dot Low Profile Adjustable |
| stock | Black Polymer |
Product Description
4.8″ AS 2-20RD BLACK
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews