
ZAS ZPAP92 7.62X39 10 QUAD TOP AND REAR RAIL
$1,442.99
8 in stock
Additional information
| Weight | 6.300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.000 × 0.000 × 0.000 in |
| upc | 685757098533 |
| brand | Zastava Arms |
| barrel_length | 10" |
| capacity | 30 Rounds |
| color | Black |
| finish | Matte |
| magazine | 1 30 rd. |
| sights | Krinkov Style Sights |
Product Description
1.5mm Bulged trunnion receiver – Night Brake muzzle device – Rear picatinny base for mounting stabilizing brace – Black synthetic grip quadrail with angled foregrip – 7.62×39 30rd 10
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews