TALLEY LW RINGS SAV RND 34MM HI 8-40
$44.99
Talley Manufacturing Light Weight Ring/Base Combo, 34mm High, Fits Savage with Round Receiver, 8-40 Screws, Matte Finish, Black 850719
1 in stock
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.3 × 4 × 2 in |
| manufacturer | Talley Manufacturing |
| model | Light Weight |
| size | 34mm High |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 810301021372 |
| brand | Talley Manufacturing |
| part_number | 850719 |
Product Description
For over forty years” Talley Manufacturing has set a standard for superior quality in the firearms industry. There willingness to adopt cutting-edge technology in a state-of-the-art facility” allows them to continue the quality that the Talley name represents.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews