MAG KIMBER 45ACP 7RD SS COMPACT
$21.23
Kimber America Magazine, 45ACP, 7 Round, For Compact/Ultra 1911, Stainless Steel, Silver 1000173A
117 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.6 × 0.6 in |
| capacity | 7 Rounds |
| caliber | 45 ACP |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Silver |
| upc | 669278101736 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1000173A |
Product Description
Stainless 7-round magazine for Compact and Ultra 1911 .45 ACP pistols. Pre-drilled for base pad installation.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews