MAG KIMBER 45ACP 7RD COMPACT BLK
$17.39
Kimber America Magazine, 45 ACP, 7 Rounds, Fits Compact/Ultra 1911s, Matte Finish, Black 1000172A
125 in stock
Additional information
| Weight | 0.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 4.5 × 0.6 in |
| capacity | 7 Rounds |
| caliber | 45 ACP |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Black |
| upc | 669278101729 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1000172A |
Product Description
Black 7-round magazine for Compact and Ultra 1911 .45 ACP pistols. Pre-drilled for base pad installation.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews