MAG KIMBER 45ACP 7RD STAINLESS STEEL
$18.35
Kimber America Magazine, 45 ACP, 7 Rounds, Fits 1911, Stainless Steel, Silver 1000156A
58 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.5 × 0.8 in |
| capacity | 7 Rounds |
| caliber | 45 ACP |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Silver |
| upc | 669278101569 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1000156A |
Product Description
Stainless steel 7-round magazine for 1911 .45 ACP pistols with full-length grip. Pre-drilled for base pad installation.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews