MAG KIMBER 45ACP 8RD BLACK
$18.35
Kimber America Magazine, 45 ACP, 8 Rounds, Fits 1911, Matte Finish, Black 1000089A
152 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.8 × 1.8 × 0.6 in |
| capacity | 8 Rounds |
| caliber | 45 ACP |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Black |
| upc | 669278100890 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1000089A |
Product Description
Black 8-round magazine for 1911 .45 ACP pistols with full-length grip. Pre-drilled for base pad installation.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews