YHM MINI QD MUZZLE BRAKE 9MM 5/8-24
$99.75
Yankee Hill Machine Co Mini QD Muzzle Brake, 9MM, 5/8-24, Black, Includes Shim Kit YHM-3109-1MB-24A
11 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 3.3 × 2 in |
| caliber | 9MM |
| manufacturer | Yankee Hill Machine Co |
| model | Mini QD Muzzle Brake |
| color | Black |
| upc | 841812102007 |
| brand | Yankee Hill Machine Co |
| part_number | YHM-3109-1MB-24A |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews