MAG KIMBER 9MM 13RD FOR MAKO BLK
$26.87
Kimber America Magazine, 9MM, 13 Rounds, For Kimber Mako, Matte Finish, Black 1700134A
9 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 4 × 1 in |
| capacity | 13 Rounds |
| caliber | 9MM |
| manufacturer | Kimber America |
| product_type | Magazine |
| color | Black |
| upc | 669278171340 |
| brand | Kimber America |
| part_number | 1700134A |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews