THOR 5 THERMAL 3-30X SCOPE
$5,495.00
THOR 5 THERMAL 3-30X SCOPE BALLISTIC CALCULATOR|HD VIDEO
Out of stock
Additional information
| Weight | 0.15625 lbs |
|---|---|
| manufacturer | ATN |
| model | THOR 5 Thermal |
| product_type | Accessory-Scopes |
| item_type | Optic |
| finish | Black |
| optic_magnification | 3X – 30X |
| reticle | Multiple Patterns & Color |
| illuminated_reticle | t |
| main_tube_size | 30mm |
| upc | 658175123507 |
| brand | ATN |
| part_number | TIWST51275A |
Product Description
Manufacturer Model Number: TIWST51275A
Manufacturer: ATN
Model: THOR 5 Thermal
Type: Accessory-Scopes
Item Type: Optic
Finish: Black
Overall Length: 15.5
Weight: 2.5 lbs.
Shipping Weight: 7.65
Feature: 1280 X 1024 Resolution 60 FPS
Feature: 10+ Hours of Battery Life
Feature: Ballistic Calculator|Slo-Mo
Optic Magnification: 3X – 30X
Optic Maintube: 30mm
Optic Adjustable Objective: false
Optic Reticle: Multiple Patterns & Color
Optic Reticle Illuminated: true
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews