PULSAR THERMION DUO DXP55
$4,999.97
Pulsar Thermion Duo DXP55, Thermal Weapon Sight, 4-32X, 30mm Main Tube, Multiple Reticles, Matte Finish, Black PL76572
1 in stock
Additional information
| Weight | 4.5625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.7 × 6.1 × 4 in |
| manufacturer | Pulsar |
| model | Thermion Duo DXP55 |
| objective | N/A |
| power | 4-32X |
| reticle | Multiple |
| size | 30mm |
| product_type | Thermal Weapon Sight |
| color | Black |
| upc | 810119012319 |
| brand | Pulsar |
| part_number | PL76572 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews