SABRE WALTHER PEPPER GUN W/INSET
$42.71
Sabre Walther Pepper Gun, Pepper Gel, Black, Matte SDP-G-03
15 in stock
Additional information
| Weight | 0.625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7.8 × 1.3 in |
| manufacturer | Sabre |
| model | Walther Pepper Gun |
| size | .37oz |
| product_type | Pepper Gel |
| color | Black |
| upc | 023063103501 |
| brand | Sabre |
| part_number | SDP-G-03 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews