SABRE MIGHTY DISCREET SPRAY BLK
$9.99
Sabre Mighty Discreet Pepper Spray, Cone in Small Clamshell, Black MD-BK-02
72 in stock
Additional information
| Weight | 0.125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.5 × 3.5 × 1 in |
| manufacturer | Sabre |
| model | Mighty Discreet |
| packaging | Aerosol Can |
| size | .192oz |
| product_type | Spray |
| color | Black |
| upc | 023063109152 |
| brand | Sabre |
| part_number | MD-BK-02 |
Product Description
SABRE provides best-in-class personal safety” home security” and law enforcement products to maximize your safety. SABRE is the world’s largest pepper spray manufacturer” providing police-strength protection to consumers and law enforcement alike” all across the globe.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews