RUGER 30MM MED(4) MBL (4B30HM) INDV
$30.59
Ruger Standard, Ring, 30mm Medium(4), Matte Blue Finish, 4B30HM, Sold Individually 90321
13 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.1 × 3.3 × 1.3 in |
| manufacturer | Ruger |
| model | Standard |
| size | 30mm Med |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 736676903214 |
| brand | Ruger |
| part_number | 90321 |
Product Description
Ruger 30mm high ring with matte blued finish” accommodates objective lens diameters up to 42mm.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews