LEUP RUGER #1 & 77/22 30MM HGH MATTE
$62.87
Leupold Ring Mount, Fits Ruger #1 & 77/22, 30mm, High, Matte Finish 51039
1 in stock
Additional information
| Weight | 0.4375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 5 × 5.5 in |
| manufacturer | Leupold |
| model | Ringmounts |
| size | 30mm High |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 030317510398 |
| brand | Leupold |
| part_number | 51039 |
Product Description
Use as a high-quality alternative to ring mounts sold by firearms manufacturers and as a no-tap mounting method. Because these rings are machined from solid steel” they offer superior integrity and tighter tolerances.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews