LEUP STD 30MM RINGS SUPER HGH MATTE
$37.31
Leupold Standard Ring, 30mm, Extra High, Matte Finish 51033
57 in stock
Additional information
| Weight | 0.3125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 5 × 5.5 in |
| manufacturer | Leupold |
| model | Standard |
| size | 30mm Extra High |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 030317510336 |
| brand | Leupold |
| part_number | 51033 |
Product Description
STD rings are precision engineered to match up with STD 1-piece or STD 2-piece bases. Rear ring is secured by windage adjustment screws. Available in five different ring heights. Machined steel construction.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews