LEUP MARK 5HD 3.6-18X44 PR1-MIL IR
$2,499.99
Leupold Mark 5HD, Rifle Scope, 3.6-18X44mm, 35mm Maintube, Matte Black, PR1-MIL Illuminated Reticle 180725
1 in stock
Additional information
| Weight | 2.5625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 4 × 3.5 in |
| manufacturer | Leupold |
| model | Mark 5HD |
| objective | 44 |
| power | 3.6-18X |
| reticle | PR1-MIL |
| size | 35mm |
| product_type | Rifle Scope |
| color | Black |
| upc | 030317028787 |
| brand | Leupold |
| part_number | 180725 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews