LEUP MARK AR IMS 35MM MATTE
$119.99
Leupold Mark AR, Mount System, 35mm Rings, Matte Black 177096
7 in stock
Additional information
| Weight | 0.5625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.8 × 4.8 × 2.5 in |
| manufacturer | Leupold |
| model | Mark AR |
| size | 35mm |
| product_type | Mount System |
| color | Black |
| upc | 030317022136 |
| brand | Leupold |
| part_number | 177096 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews