HEVI HAMMER 20GA 3 #3 25/250
$32.54
HEVI-Shot HEVI-Shot, HEVI-Hammer, 20 Gauge 3, Max Dram, 1oz, #3 Shot Size, 25Rd Box HS29003
99 in stock
Additional information
| Weight | 2.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 2.8 × 3.8 in |
| dram | Max Dram |
| caliber | 20 Gauge 3 |
| grain_weight | #3 |
| manufacturer | HEVI-Shot |
| model | HEVI-SHOT |
| ounce_of_shot | 1oz |
| product_type | Shot |
| units_per_box | 25 |
| units_per_case | 250 |
| upc | 816383002148 |
| brand | HEVI-Shot |
| part_number | HS29003 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews