HEVI HAMMER 12GA 3 #4 25/250
$33.06
HEVI-Shot HEVI-Shot, HEVI-Hammer, 12 Gauge 3, Max Dram, 1 1/4 oz, #4 Shot Size, 25Rd Box HS28004
60 in stock
Additional information
| Weight | 2.6875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.4 × 2.8 × 4.3 in |
| dram | Max Dram |
| caliber | 12 Gauge 3 |
| grain_weight | #4 |
| manufacturer | HEVI-Shot |
| model | HEVI-SHOT |
| ounce_of_shot | 1 1/4 oz |
| product_type | Shot |
| units_per_box | 25 |
| units_per_case | 250 |
| upc | 816383002100 |
| brand | HEVI-Shot |
| part_number | HS28004 |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews