BUSHNELL AR OPTICS 1-4X24 BTR IR
$349.95
Bushnell AR Optics, Rifle Scope, 1-4X24mm, BTR Illuminated Reticle, Black AR71424I
16 in stock
Additional information
| Weight | 1.875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 4.5 × 3.5 in |
| manufacturer | Bushnell |
| model | AR Optics |
| objective | 24 |
| power | 1-4X |
| reticle | BTR |
| size | 30mm |
| product_type | Rifle Scope |
| color | Black |
| upc | 029757003140 |
| brand | Bushnell |
| part_number | AR71424I |
Product Description
Bushnell AR Optics are built to deliver maximum accuracy and reliability in every tactical shooting scenario.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews