WEAVER TOP MOUNT EXT RNGS 30MM LOW
$52.91
Weaver Top Mount, Ring, 30mm Low, Matte, Extension 49150
1 in stock
Additional information
| Weight | 0.3125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.8 × 5 × 1.5 in |
| manufacturer | Weaver |
| model | Top Mount |
| size | 30mm Low |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 076683491503 |
| brand | Weaver |
Product Description
Try these to get the ideal eye relief. They let you position your scope forward or rearward.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews