TALLEY MDRN SPORTING RINGS 34MM MED
$58.28
Talley Manufacturing Modern Sporting Rings, Fits Picatinny Rail System, 34mm Medium, Black, Alloy TMS34M
23 in stock
Additional information
| Weight | 0.3125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 1.8 in |
| manufacturer | Talley Manufacturing |
| model | Modern Sporting |
| size | 34mm Medium |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 810301023628 |
| brand | Talley Manufacturing |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews