TALLEY MDRN SPORTING RINGS 30MM LOW
$58.28
Talley Manufacturing Modern Sporting Rings, Fits Picatinny Rail System, 30mm Low, Black, Alloy TMS30L
13 in stock
Additional information
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 1.5 × 4 in |
| manufacturer | Talley Manufacturing |
| model | Modern Sporting |
| size | 30mm Low |
| product_type | Ring |
| color | Black |
| upc | 810301023581 |
| brand | Talley Manufacturing |
Product Description
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews