TALLEY 30MM ANTI CANT INDICATOR
$26.53
Talley Manufacturing Anti Cant Indicator, Level, Black Finish, Fits 30mm Talley Light Weight Rings 30ACI
13 in stock
Additional information
| Weight | 0.0625 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 1.9 × 0.8 in |
| manufacturer | Talley Manufacturing |
| model | Anti Cant Indicator |
| size | 30mm |
| product_type | Level |
| color | Black |
| upc | 876430009483 |
| brand | Talley Manufacturing |
Product Description
30mm anti-cant indicator made by Talley” a leader in scope rings and optical accessories.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews