RUGER 30MM MED(4) STS (4K30) SLD IND
$29.64
Ruger Standard, Ring, 30mm Medium(4), Stainless Finish, 4K30, Sold Individually 90285
1 in stock
Additional information
| Weight | 0.1875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.3 × 3.3 × 1.3 in |
| manufacturer | Ruger |
| model | Standard |
| size | 30mm Med |
| product_type | Ring |
| color | Silver |
| upc | 736676902859 |
| brand | Ruger |
Product Description
30MM Medium Scope Ring with a Stainless Finish. Designed to fit a scope with a 30MM scope tube diameter and a 42 MM objective diameter. Sold individually.
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews